1 - O SPOLEČNOSTI | 2 - PROJEKTY | 3 - KONTAKTY | 4 - PRONÁJEM CZ - EN - RU
Rekonstrukce BUDOVÝ "156"
dokumenty ke stažení (formát PDF):
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY - 01/2014, DOKONČENÍ 1. ETAPY – 5/2016
OPTIMALNÍ PŘESTAVBA: KVALITA PROVEDENÍ A ZKUŠENOST DEVELOPERA


 

        


KVALITNÍ PROVEDENÍ, OPTIMÁLNÉ VÝBAVENÍ, REKONSTRUKCE "NA KLÍČ“ 

Společnost PROMAX s.r.o., ve spolupráce s majitelem objektu firmou BLISSTIME PLUS s.r.o., provádí rekonstrukce víceúčelového domu U Archivu 156, Beroun-Město
V první etapě rekonstrukce objektu byla dokončena přestavba a rozšíření bloku „B“ Budovy „156“ . Výsledkem teto práce je vznik plnohodnotných ubytovacích ploch, místo prostor pro kancelářské účely. Tyto nové plochy využije majitel k rozšíření svého podniku – zařízení pro dočasné ubytování. Objekt k nahlédnutí na  www.ubytovnaberoun.cz

Budova „156“ se nachází v klidném prostředí poblíž centra města Beroun v pěší dostupností nákupních objektů, restaurací, bank, pošty, úřadů, škol, autobusového a vlakového nádraží, aquaparku, zimního stadionu aj., je v sousedství dálnicí D1 a  disponuje vlastní parkovací plochou před budovou i pro nákladní vozy.

Ubytovací místnosti mají dobré rozložení a vybavení. Okna jsou provedená z euro-profilu. V obytných pokojích jsou kvalitní dlažby. Koupelny a WC obloženy keramickými obklady a dlažbou, jsou vybaveny kvalitními zařizovacími předměty: záchodovou mísou, umývadlem, sprchovými kouty a bateriemi. 
Každý pokoj vybaven vlastním TV a ledničkou, některé z nich dokonce i vlastní pračkou. Na velké chodbě umístěná společná kuchyňská linka včetně dřezu, jídelního stolu a plynového sporáku a digestoře. Nainstalována společná pračka.    

viz ilustrační foto
PROMAX s.r.o.
U Archivu 156
266 01 Beroun
Česká Republika

tel.:+420 775 698 171
tel.ředitele:+420 776 698 171
e-mail : promaxsro@seznam.cz
promaxinvest@seznam.cz promaxdirect@seznam.cz

www.promaxinvest.cz

PROMAX s.r.o. © 2016